Z naší dílny

V rámci výtvarných činností vyrábíme k prodeji tyto předměty:

Korálkové náramky   40 Kč


Na náramky nakoupíme korálky, navlečeme korálky na šňůrku, potom s pomocí vychovatele uzlíkujeme. Chce to várku trpělivosti a tu my máme :-).

 


Vonná mýdla   30 Kč
Mýdla vyrábíme pomocí mýdlové hmoty, mýdlového barviva a vonných olejů určených k výrobě mýdla a
v neposlední řadě pomocí silikonových forem. Nabízíme nespočetné množství vůní: konvalinka, levandule, capuccino, meloun, vanilka, eukalypt aj.

 

   

 


Vonné svíčky   30 Kč
Svíčky vyrábíme z parafínových peciček nebo z gelové hmoty. Barvy a vůně jsou opět různé. Ve sklenicích
s gelovou hmotou můžete najít různá překvapení - kamínky, knoflíky, třpitky. Gelovou hmotu většinou nebarvíme, aby vynikla dekorace.

I na svíčky máme různé formy.

 


Látkové tašky   60 Kč
Látkové tašky stříkáme barvou na textil přes různé (námi vyrobené) šablony. Mnohdy se používá pouze papírová páska či překlad látky. Díky snadné mechanice u lahviček s barvou, si může tašku nastříkat opravdu každý. Tašky jsou vyráběny v různých rozměrech.


Lžičky   40 Kč
Lžičky koupíme a ozdobíme je polymerovou hmotou - CERNIT. Cernit se zapeče v troubě a je připraven k použití. Na ozdoby používáme různá vykrajovátka nebo fantazii. Nedoporučujeme dávat do myčky.


Záložky   5 Kč
Neradi vyhazujeme zbytky papíru, proto ho recyklujeme a vyrábíme jednoduché záložky, které plní svoji funkci. Na záložky používáme různá razidla a laminujeme je. Existují různé motivy, záleží, jaké období je právě aktuální.


Náš skromný stánek jste mohli vidět na akcích jako třeba: Strom života, Den pro Terezu, trhy v Zoologické zahradě, Ples pedagogické fakulty, Dobrý den Kociánko aj.


Pokud máte zájem o nějaké výrobky, neváhejte nás kontaktovat!

Kniha návštěv

Napište číslo 100 slovem

Zatím nebyly vložený žádné příspěvky


Webové stránky zdarma