Z naší dílny

V rámci výtvarných činností vyrábíme k prodeji tyto předměty:

Korálkové náramky   50 


Na náramky nakoupíme korálky, navlečeme korálky na šňůrku, potom s pomocí vychovatele uzlíkujeme. Chce to várku trpělivosti a tu my máme :-).

 


Vonná mýdla   50 Kč
Mýdla vyrábíme pomocí mýdlové hmoty, mýdlového barviva a vonných olejů určených k výrobě mýdla a
v neposlední řadě pomocí silikonových forem. Nabízíme nespočetné množství vůní: konvalinka, levandule, capuccino, meloun, vanilka, eukalypt aj.

 

   

 


 

Látkové tašky   60 Kč
Látkové tašky stříkáme barvou na textil přes různé (námi vyrobené) šablony. Mnohdy se používá pouze papírová páska či překlad látky. Díky snadné mechanice u lahviček s barvou, si může tašku nastříkat opravdu každý. Tašky jsou vyráběny v různých rozměrech.


Lžičky   50 Kč
Lžičky koupíme a ozdobíme je polymerovou hmotou - CERNIT. Cernit se zapeče v troubě a je připraven k použití. Na ozdoby používáme různá vykrajovátka nebo fantazii. Nedoporučujeme dávat do myčky.


Náš skromný stánek jste mohli vidět na akcích jako třeba: Strom života, Den pro Terezu, trhy v Zoologické zahradě, Ples pedagogické fakulty, Dobrý den Kociánko aj.


Pokud máte zájem o nějaké výrobky, neváhejte nás kontaktovat!

Kniha návštěv

Je-li dnes středa, co bude zítra?
Věra Dušková napsal
Vkusně a nápaditě vedené webové stránky, které informují o činnosti domova Tereza. Je z nich možné vyčíst zájem a empatický přístup zaměstnanců o uživatele domova.
Stránka: 1